Görüneni gerçeğe çeviriyoruz

Hayatımızın tüm süreçlerinde ihtiyaç duyduğumuz materyalleri, gerçeğine en uygun optik ve fiziki temalarla sizlere sunuyoruz. Gelişmiş imkanlarımızla maksimum seçenekler gösteriyoruz.

Turkuaz Decor, ürün gruplarının hepsinde, bilhassa özen gösterdiği tasarım, kalite, sağlamlık, çizilme direnci ve renk solmazlığı gibi temel unsurları Ar-Ge ve Laboratuvar denetimleriyle ön planda tutar.

Amacımız siz değerli iş ortaklarımıza, gerek Suntalam, MDFlam, HPL/CPL gibi yarı mamüllerin sanayisinde gerekse her çeşit mobilya, kapı, muhtelif kaplamalar, parke zemin, iç dekorasyon ve yaşamsal alan gibi özgün imalatlarında avantajlar sağlamaktır.

Düşüncelerimizi paylaşalım

Geliştirerek üretimini ve baskısını gerçekleştirdiğimiz ürünlerde sınırsız olmaya çalıştık. İşbirliklerimizde çözüm ortağı olmayı hedefledik.

Ürün kalemlerimizin temel taşı olan Dekorlarımızda çok sayıda deseni Ahşaplar, Fanteziler, Taşlar ve Düz renkler gibi farklı gruplar altında gösteriyoruz.

Grafik ve klişe departmanlarımız sayesinde sunumlarımızda bulamadığınız çalışmaları da sizin için yapmaktan mutluluk duyarız