Hakkımızda

Türkiye’nin ilk finiş folyo üreticisi Turkuaz Dekor kurulduğu 1999 yılından itibaren sürekli üretim tesislerini ve ürün çeşitliliğini geliştirici yatırımlar yapmaya devam etmektedir. Müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini özenli bir yaklaşımla değerlendirerek, mobilya sektöründe finiş folyo, parlak PET, boyanabilir PP (Polipropilen) ,Esnek Laminant Folyoları, Papet Folyoları, Melamin Emprenye, HighGloss Pet Folyoları, Melamin Kenar Bantları, kapı kaplamaları için melamin yüzeyleri üretiminde büyüyerek ülkemizin önde gelen tedarikçilerinden birisi olmuştur.

 

10.000 m2 üretim alanı, aylık 5 milyon m2 üretim kapasitesi, en yüksek seviyede malzeme kalitesi (ABD-Almanya-Kore-Japonya) ve tavizsiz kalite kontrol ile şirketimiz, dekor kağıdı ve finiş folyoları 1250-2250 mm aralığında, PET ve PP folyoları ise 1300-1430 mm aralığında Avrupa üretim standartlarında üretmektedir. Tarafınızdan istenilen ürünü, kısa zamanda alabileceğinizden emin olabilirsiniz. Çünkü biz buna muktediriz. Ürünlerimiz dört kıtaya satılmaktadır ve yüzlerce memnun müşterilerimizle iş birliğimiz devam etmektedir.

 

Bugün, Türkiye’de sektörünün lideri olmasının yanı sıra, ürünlerimizi Amerika ve İngiltere gibi 30 dan fazla ülkeye ihraç ediyoruz.

Gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Soru sormak için ulaşabilirsiniz.